Nesenstanti klasika - odinės piniginės

Nesenstanti klasika - odinės piniginės
Publikuota 2023-07-11 Skaitė 95

Piniginė - vienas tų aksesuarų, kurį naudojame kiekvieną dieną. Todėl labai svarbu, kad piniginė būtų ir funkcionali, ir stilinga. 

Kiekvienas piniginę renkasi individualiai: atsižvelgia į dydį, spalvą, medžiagą, iš kokios pagaminta, kiek skyrelių dokumentams, pinigams ar kortelėms piniginėje yra.

Piniginių pirkimas gali atrodyti paprastas dalykas. Tačiau iš tikrųjų klientai dažnai pasimeta dėl daugybės rinkoje siūlomų gaminių ir nelabai žino, į ką atkreipti dėmesį, kad pasirinktas modelis iš tikrųjų pateisintų jų lūkesčius. Kalbant apie pinigines, kaina neturėtų būti pagrindinis kriterijus, juolab kad labai solidžiai pagaminti modeliai nėra ženkliai brangesni už prastesnės kokybės gaminius. Žinoma, pagrindiniai klausimai, kurie iš karto krenta į akis – spalva, dydis ir medžiaga, iš kurios pagaminta piniginė.

Medžiaga

Nesenstanti klasika, kuri visada madinga, tai odinės piniginės. Iš natūralios odos pagamintos piniginės yra patvaresnės, jos ne taip greit susidėvi. Lakuotos odos piniginės dar "ištvermingesnės", nesibraižo ir nesitepa.

Spalva

Klasikos mylėtojai pirmenybę teikia juodos ar raudonos spalvos piniginėms. Tuo tarpu mados sekėjai mieliau renkasi šiuo metu itin madingas gyvatės odos imitacijos pinigines. Mūsų parduotuvėje galite rasti įvairiausių spalvų ir atspalvių pinigines - juodos, rožinės, mėlynos, žalios, violetinės ir, žinoma, raudonos.

Saugumas

Dar vienas svarbus akcentas - piniginės saugumas. Šiuo metu ypač populiarios piniginės žymimos "RFID" ženklu. RFID technologija, blokuoja bekontakčių kortelių signalą ir neleidžia jų nuskanuoti. Daugiau apie tai galite paskaityti mūsų kitame straipsnyje "RFID secure" kas tai?.

Rašyk
Skambink